Vizyon Misyon
![](./images/misyon-vizyon.png)
Vizyonumuz
Bakliyat ve narenciye üretimini ve ticaretini destekleyerek bu sektörlerde Mersin’in ve Borsamızın lider konumunu güçlendirmek, ilimizin önümüzdeki 10 yıllık süre içinde bölgenin en büyük tarım, gıda ve agro-endüstri merkezi olmasını sağlamak.
Misyonumuz
TOBB Borsacılık kanunu, mevzuatı ve Akreditasyon Sistemine bağlı kalarak, çağdaş gerekliliklere uygun borsacılık faaliyetleri yürütmek; üyelerimizin, kentimizin ve ülke ekonomisinin gelişimini sürekli kılmak için çalışmalarda bulunmak.